Bisquitte franchising alt yapısını oturtmuş, ürünlerini merkezi sistemde hazırlayan, yatırımcısına maksimum destek sağlayan, sürdürülebilir bir işletme mantığı içerisinde yatırımcısına maksimum kazanç sağlamayı hedefleyen bir markadır.

Yatırımcılarımız öncelikle web sitemizdeki başvuru formunu doldurur daha sonra franchise sorumlumuz yatırımcımızı telefon ile arayarak ön bilgilendirme yapar ve detaylı bilgi içeriğini mail atar. Franchising yatırımcısının lokasyonu varsa onunla ilgili detaylı bir fizibilite çalışması yaparak yerin uygunluğunu kontrol eder tahmini cirolar üzerinden ciro analizi hazırlayarak yatırımcısına sunar daha sonra franchise sözleşmesi imzalanarak mimari çalışmalar başlar.

Bisquitte Ege, Marmara, İç Anadolu, Akdeniz başta olmak üzere tüm Türkiye’de franchise şube vermektedir.

Bisquitte yatırımcısı öncelikle markamızın vizyonunu anlayabilecek vizyon sahibi olmalı, işletme deneyimi veya yeteneği olan bir kişi olmalı, Bisquitte prensiplerini anlayacak kalite anlayışını benimseyecek işini kaliteli yapabilecek bir kişi olmalı, mali olarak yatırım bütçelerini yönetebilecek güçlü bir yapısı olmalı, bölgesinde tanınan nüfuz sahibi biri olmalı.

Bisquitte yatırımcısına; lokasyon ve bölge analizleri, inşaat ve mimari proje destekleri, personel ve eğitim destekleri, hammadde stok tedarik destekleri, reklam ve sosyal medya destekleri, operasyon ve işletme yönetim destekleri, tahmini karlılık analiz destekleri gibi değişik alanlarda destekler verir.

Bisquite yatırımcısına kolay ve yönetilir bir işletme teslim eder. Yüksek karlılıklı işletmeler kurar, hammadde ve stok tedariği yaparak yatırımcı ortağını yormadan tüm satın alma süreçlerini yönetir. Profesyonel bir ekip tarafından tüm şubelerini sürekli kontrol ederek yatırımcısının işletme yönetiminde yanında yer alır.

En önemlisi Bisquitte prensiplerine sahip olması ve vizyoner bir bakış açısına sahip olması beklenir. Bunun dışında yatırımcı ortağının işletmesini kontrol etmesini ve denetlemesini ister.

Bisquitte bir çok markaya nazaran yatırımcısını korur ve kollar. En yüksek kazanç seviyesini hedefler, şubenin yönetiminde sürekli olarak yatırımcısının yanında yer alır.

 • Kolay tedarik
 • Kolay yönetim
 • Az personel
 • Yüksek kazanç

Bisquitte yatırımcısına hazır mutfak yapısı ile az mutfak personeli ve standart ürün garantisi ile yüksek kazanç sunar.

İstanbul Maltepe Piyazza AVM, İzmir Westpark AVM, İzmir Folkart Towers, Uşak, Mersin Marina

Hızlı geri dönüş avantajı olan Bisquitte yatırımı yapmak.

Geniş bir bölgede herkesin ulaşabileceği lezzetleri sunmak için Bisquitte franchising anlaşmaları yapıyor.

 1. Makul yatırım miktarları
 2. Kolay işletme yönetimi
 3. Merkezi mutfak operasyonu
 4. Eğitim desteği
 5. Personel desteği
 6. Yüksek kazanç
 7. Hızlı geri dönüş

Geniş rahat ve keyifli mekanlar olması franchise almak isteyen yatırımcılarımız arasında en başta aradığımız özelliklerdir.

Bisquitte genel merkezindeki operasyon müdürleri, personel alım işlemlerini yapar, işe alınan personeller 25 günlük bir eğitim sonrasında mevcut şubelerde eğitilir.

Çok detaylı olarak hazırlanan bir operasyon ekibi ve eğitimlerle franchise alan yatırımcılara oryantasyon desteği sağlanıyor.

Franchise alan yatırımcılara bölge koruması sağlanıyor. km çaplı sınırlama var. Birbirine yakın 2 AVM’de franchise açılabilir fakat 2. şube için öncelikle ilk şubenin sahibine açması için teklif ediliyor, kabul etmediği taktirde başka birine veriliyor.

Bisquitte şubeleri alt yapısında restoran otomasyon programı kullanılıyor. POS kontrol ve muhasebe, stok programları, aplikasyonlar aracılığı ile özel indirimler sağlanması gibi özellikler franchise alan yatırımcılara sağlanıyor.

Bisquitte 2019 sonuna kadar 20 şube daha açmayı planlıyor.

50.000$ + KDV isim hakkı bedelinin yanı sıra franchise açılacak mekanın metrekare birim fiyatlarına göre değişkenlik gösterebiliyor.

Evet, yurtdışında Kıbrıs, Almanya gibi ülkelerle görüşmeler devam ediyor.

Hayır. Ticaret deneyimi olan, Bisquitte kültürüne sahip herkes franchise açabilir.

Sosyal medya hesaplarının yönetimi merkezden yapılır, şubelere ait paylaşımlar ana hesap üzerinden yapılır.